Využití dešťové vody s čerpadly PEDROLLO

21/05/2020

S ohledem na vývoj počasí je v poslední době stále více aktuální problematika využívání dešťové vody.  Firma PEDROLLO rozšířila svůj výrobní program o čerpadla, která jsou pro tuto oblast použitelná.

Jedná se zejména o ponorná vícestupňová čerpadla řady TOP MULTI a TOP MULTI-EVO s plovákovým spínačem, nebo jejich automatické modifikace s elektronickým ovládáním a s ochranou proti běhu na sucho TOP MULTI-TECH a TOP MULTI-EVOTECH, které je možno provozovat automaticky – podobně jako klasické domácí vodárny. Čerpadla bez integrovaného elektronického ovládání (TOP MULTI, TOP MULTI-EVO) lze vybavit externí elektronickou jednotkou  EASYPRESS, která rovněž zajistí automatický provoz a ochranu proti běhu na sucho.

Robustní konstrukce čerpadel s dvojitou mechanickou ucpávkou v olejové lázni a vysoká účinnost předurčuje tato čerpadla k optimálnímu využití v domácnostech, zahradách, parcích, sadech a podobně. Čerpadla mohou být vybavena savicí s plovákem a nerezovým sacím košem, který chrání hydrauliku čerpadla před pískem a dalšími nečistotami, které se mohou v akumulačních nádržích vyskytovat. Pro akumulaci dešťové vody lze využívat plastové nádrže SAR o objemu 40 až 550 litrů.

Výše uvedená čerpadla lze, pro konkrétní aplikace, kombinovat s různými dalšími čerpadly z širokého výrobního programu PEDROLLO.

Novinky - výpis všech