TOP MULTI

Přenosná vícestupňová ponorná drenážní odstředivá čerpadla PEDROLLO
Výrobce
Pedrollo
Qmax
360 l/min
Hmax
15,5 m
Pmax
0,25 - 0,92 kW
Max. teplota média
40 °C
Typ média
čistá voda

Podrobné informace k jednotlivým typům najdete v našem e-shopu.

Čerpadla PEDROLLO typové řady TOP MULTI jsou vertikální monobloková ponorná vícestupňová drenážní odstředivá čerpadla se spodním sáním.
Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou typu STA-12R SIC a ze strany elektromotoru jednoduchou mechanickou ucpávkou STA-13R. Obě mechanické ucpávky jsou mazány a chlazeny trvalou olejovou náplní. Uzavřený ponorný elektromotor je umístěn v horní části čerpadla a je chlazen obtékající čerpanou kapalinou. Oběžná kola na hřídelí rotují uvnitř paprskového difuzoru, který usměrňuje kapalinu z jednoho oběžného kola do sacího otvoru dalšího. Kapalina tak projde přes sérii oběžných kol do výtlačného otvoru. Každé oběžné kolo, difuzor a těleso článku tvoří jeden stupeň, který zvýší tlak kapaliny vždy o stejnou hodnotu. Výtlačné hrdlo čerpadel TOP MULTI je opatřeno standardním vnějším závitem 1 ¼“ s hadicovým nátrubkem. Sání je umístěno na spodní hraně čerpadla, kryté jemným žebrováním a nerezovým sítkem s průchodností mechanických nečistot o max. ø 1,3 mm.

Čerpadla TOP MULTI jsou dodávána pouze s jednofázovým ponorným elektromotorem vhodným pro trvalé zatížení. Elektromotory jsou chráněny vestavěnou tepelnou ochranou statorového vinutí.

Čerpadla řady TOP MULTI jsou vhodná nejen pro zálivku zahrad, trávníků, mytí chodníků nebo aut, ale díky svému průtoku a tlaku i jako malé domácí vodárny na chatách, chalupách i v menších rodinných domcích.Dokumenty ke stažení

Fotogalerie