ZD

Zemědělství Potravinářský průmysl Chemický průmysl Rafinerie a ropná pole Farmaceutický průmysl Energetika, jaderná energetika Pitná voda Vodní hospodářství, odpadní vody Dům a zahrada

Jednostupňová ponorná čerpadla určená pro čisté užitkové, průsakové a nebo mírně zakalené vody z přírodních nebo jiných zdrojů.
Výrobce
Pedrollo
Qmax
300 l/min
Hmax
14 m
Pmax
0,37 - 0,60 kW
Max. teplota média
40 °C
Typ média
čistá voda,kalová voda

Čerpadla PEDROLLO typové řady ZD jsou ponorná jednostupňová monobloková čerpací soustrojí sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je sací koš s otevřeným radiálním kolem a těleso čerpadla s výtlačnou přírubou. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno jednoduchou mechanickou ucpávkou.
Čerpadla ZD jsou dodávána pouze s jednofázovým elektromotorem.
Čerpadla jsou standardně dodávána s přívodním kabelem o délce 5 m, čerpadla s jednofázovým elektromotorem s odpovídající vidlicí a s plovákovým spínačem.

Čerpadla PEDROLLO typu ZD jsou určena pro čisté užitkové, průsakové a nebo mírně zakalené vody z přírodních nebo jiných zdrojů. Maximální velikost pevných nečistot je o Ø 10 mm. Čerpadla PEDROLLO typu ZD jsou díky své houževnaté konstrukci určena pro trvalé čerpání vody o min. výšce vodní hladiny 180 mm.Fotogalerie