Vážení obchodní partneři, zákazníci, přátelé,

28/12/2020

rád bych Vám poděkoval za spolupráci a přízeň v letošním roce, který bude zapsán do historie jako velmi specifický. Do našich životů vstoupil COVID, který ovlivnil naši každodenní činnost a změnil naše zvyklosti. Jedná se o situaci, kterou jsme dosud neznali, se kterou se musí každý z nás vypořádat. Díky aktivnímu přístupu našich pracovníků jsme se postupně přizpůsobili novým podmínkám, které nás do určité míry omezují ale na druhé straně nám otevírají nové možnosti. Za aktivní práci v průběhu letošního roku patří celému týmu akciové společnosti SIWATEC velký dík.

V letošním roce byl v našem prodejním programu dominantní sortiment renomovaného výrobce čerpací techniky PEDROLLO. Tento náš dlouhodobý partner každoročně rozšiřuje svůj výrobní program, ve kterém přibývají zejména nové typové řady průmyslových čerpadel. V druhém pololetí letošního roku jsme zahájili spolupráci s firmou CAPRARI. Jedná se o výrobce s velkou tradicí a širokým výrobním programem robustních čerpadel pro náročné průmyslové aplikace. Tímto krokem došlo k výraznému rozšíření naše prodejního programu, pokrývající většinu aplikací při čerpání čisté vody, odpadních vod a kalů. Naši nabídku čerpací techniky ještě doplňujeme sortimentem od několika dalších evropských výrobců tak, abychom byli schopni nabízet komplexní řešení našim zákazníkům.

V příštím roce budeme dále rozvíjet jak aktivity v oblasti čerpací techniky pro dům a zahradu, tak i v oblasti čerpadel pro náročné průmyslové aplikace. Rovněž se chceme zaměřit na průběžné zlepšování všech procesů s cílem plnit rychle a kvalitně všechny Vaše požadavky. Spokojenost zákazníků je naší nejvyšší prioritou.

Rok 2021, ve kterém oslavíme 30. výročí založení, bude pro naši firmu slavnostní. O to více se budeme snažit, aby naše společnost byla i nadále považována za stabilního partnera, na kterého se můžete vždy spolehnout.

Do roku 2021 Vám přeji pevné zdraví, štěstí a pohodu jak v osobním tak i pracovním životě. Vzhledem k tomu, že jsou naše osobní kontakty v současné době poněkud limitovány, tak alespoň na dálku zvedám číši a připíjím za celý tým SIWATEC na naši další spolupráci v příštím roce a zejména na zdraví nás všech.

                                                                                                                       Ing.Milan Ošťádal

                                                                                                                       ředitel společnosti

 

Novinky - výpis všech