VX

Zemědělství Potravinářský průmysl Chemický průmysl Rafinerie a ropná pole Farmaceutický průmysl Energetika, jaderná energetika Pitná voda Vodní hospodářství, odpadní vody Dům a zahrada

Jednostupňová ponorná čerpadla určená pro čerpání kalových odpadních nebo užitkových vod z přírodních nebo jiných zdrojů.
Výrobce
Pedrollo
Qmax
650 l/min
Hmax
14 m
Pmax
0,55 - 1,1 kW
Max. teplota média
40 °C
Typ média
odpadní voda
Ponorná kalová čerpadla PEDROLLO typové řady VX jsou ponorná jednostupňová monobloková čerpací soustrojí sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je spirální těleso čerpadla s otevřeným oběžným kolem VORTEX. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno dvojitou mechanickou ucpávkou v olejové lázni. Čerpadla typové řady VX-N jsou dodávána v jednofázovém provedení (označení VXm-N...) s plovákovým spínačem, nebo ve třífázovém provedení (označení VX-N...) bez plovákového spínače.
Čerpadla jsou standardně dodávána s přívodním kabelem neopren HO7-RN-F o délce 5 m. Čerpadla s přívodním kabelem v délce 10 m VX 15/35-N a VX 15/50-N a nebo na přání.

Ponorná kalová čerpadla PEDROLLO typové řady VX jsou určena pro čerpání kalových odpadních nebo užitkových vod z přírodních nebo jiných zdrojů.
Maximální velikost pevných nečistot je 40 nebo 50 mm, dle typu čerpadla. Čerpadla PEDROLLO typové řady VX jsou díky své houževnaté konstrukci určena pro čerpání kalů a tuhého komunálního odpadu ze septiků a kanalizace.

Fotogalerie