VX, BC

Ponorná kalová čerpadla PEDROLLO určená pro čerpání kalových odpadních nebo užitkových vod z přírodních nebo jiných zdrojů. Oběžné kolo VORTEX nebo kanálové oběžné kolo.
Výrobce
Pedrollo
Qmax
750 l/min
Hmax
14 m
Pmax
1,1 kW
Max. teplota média
40 °C
Typ média
odpadní voda

Podrobné informace k jednotlivým typům najdete v našem e-shopu.

Ponorná kalová čerpadla PEDROLLO typové řady VX, BC jsou ponorná jednostupňová monobloková čerpací soustrojí sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je spirální těleso čerpadla s otevřeným oběžným kolem VORTEX. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno dvojitou mechanickou ucpávkou v olejové lázni. Čerpadla typové řady VX-N jsou dodávána v jednofázovém provedení (označení VXm-N...) s plovákovým spínačem, nebo ve třífázovém provedení (označení VX-N...) bez plovákového spínače.
Čerpadla jsou standardně dodávána s přívodním kabelem neopren HO7-RN-F o délce 5 m.

Ponorná kalová čerpadla PEDROLLO typové řady VX, BC jsou určena pro čerpání kalových odpadních nebo užitkových vod z přírodních nebo jiných zdrojů.
Maximální velikost pevných nečistot je 40 nebo 50 mm, dle typu čerpadla. Čerpadla PEDROLLO typové řady VX, BC jsou díky své houževnaté konstrukci určena pro čerpání kalů a tuhého komunálního odpadu ze septiků a kanalizace.Dokumenty ke stažení