TRITUS

Ponorná kalová čerpadla PEDROLLO s řezacím zařízením určená pro čerpání komunálních odpadních vod ze septiků a kanalizace s obsahem vláknitých látek, fekálií nebo zbytků potravin
Výrobce
Pedrollo
Qmax
280 l/min
Hmax
30 m
Pmax
0,75 - 2,2 kW
Max. teplota média
40 °C
Typ média
odpadní voda

Podrobné informace k jednotlivým typům najdete v našem e-shopu.

Ponorná kalová čerpadla s řezacím zařízením PEDROLLO typové řady TRITUS jsou ponorná jednostupňová monobloková čerpací soustrojí sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je spirální těleso čerpadla s otevřeným oběžným kolem VORTEX a s řezákem. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno dvěma samostatnými mechanickými ucpávkami v olejové lázni.
Čerpadla jsou dodávána s jednofázovým elektromotorem (označení TRm...) a plovákovým spínačem, nebo v třífázovém provedení (označení TR...) bez plovákového spínače. Standardní délka přívodního kabelu neopren HO7-RN-F 10m. Na přání je možné dodat jednofázová čerpadla TRITUS TRm bez plovákového spínače.

Ponorná kalová čerpadla s řezacím zařízením typu TRITUS jsou robustní konstrukce vyznačující se vysokou odolností a životností. Konstrukční materiály jsou vysoce odolné proti otěru. Zárukou vysoké kvality je řezací zařízení vyrobené z kalené nerez oceli.

Ponorná kalová čerpadla TRITUS jsou určena čerpání komunálních odpadních vod ze septiků a kanalizace s obsahem vláknitých látek, fekálií nebo zbytků potravin.Dokumenty ke stažení