TOP MULTI-TECH

Vícestupňová vertikální ponorná drenážní odstředivá čerpadla PEDROLLO s automatickým ovládáním provozu Start/Stop
Výrobce
Pedrollo
Qmax
120 l/min
Hmax
42 m
Pmax
0,55 kW
Max. teplota média
40 °C
Typ média
čistá voda

Podrobné informace k jednotlivým typům najdete v našem e-shopu.

Čerpadla TOP MULTI-TECH jsou vertikální ponorná vícestupňová drenážní odstředivá čerpadla s automatickým ovládáním provozu Start/Stop reagujícím na otevření/zavření odběrového místa v rozvodném systému. Čerpadla jsou ve výtlaku vybavena speciální patentovanou zpětnou klapkou. Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou typu STA-12R SIC a ze strany elektromotoru jednoduchou mechanickou ucpávkou STA-13R. Obě mechanické ucpávky jsou mazány a chlazeny trvalou olejovou náplní. Uzavřený ponorný elektromotor je umístěn v horní části čerpadla a je chlazen obtékající čerpanou kapalinou. Oběžná kola na hřídelí rotují uvnitř paprskového difuzoru, který usměrňuje kapalinu z jednoho oběžného kola do sacího otvoru dalšího. Kapalina tak projde přes sérii oběžných kol do výtlačného otvoru. Každé oběžné kolo, difuzor a těleso článku tvoří jeden stupeň, který zvýší tlak kapaliny vždy o stejnou hodnotu.
Na výtlačné hrdlo se zpětnou klapkou čerpadel TOP MULTI-TECH je možno namontovat hadicový nátrubek.
Sání je umístěno na spodní hraně čerpadla, kryté jemným žebrováním a nerezovým sítkem s průchodností mechanických nečistot o max. ø 1,3 mm.

Čerpadla TOP MULTI-TECH jsou dodávána pouze s jednofázovým ponorným elektromotorem vhodným pro trvalé zatížení. Elektromotory jsou chráněny vestavěnou tepelnou ochranou statorového vinutí.Dokumenty ke stažení

Fotogalerie