PV

Zemědělství Potravinářský průmysl Chemický průmysl Rafinerie a ropná pole Farmaceutický průmysl Energetika, jaderná energetika Pitná voda Vodní hospodářství, odpadní vody Dům a zahrada

Jednostupňová monobloková čerpadla s turbínovým oběžným kolem určená pro čerpání čisté pitné nebo užitkové vody z přírodních zdrojů bez mechanických nečistot. Vhodné pro průmyslové použití.
Výrobce
Pedrollo
Qmax
45 l/min
Hmax
105 m
Pmax
0,18 - 0,75 kW
Max. sací výška
8 m
Max. teplota média
90 °C
Max. teplota okolí
50 °C
Typ média
čistá voda
Max. pracovní tlak
10 bar
Hmotnost
4,5 - 9 kg
Čerpadla PEDROLLO typové řady PV jsou jednostupňová monobloková čerpadla sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je těleso čerpadla se sací a výtlačnou přírubou, turbínové oběžné kolo a ucpávková lucerna. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje žádnou údržbu. Čerpadla jsou dodávána s třífázovým (označení PV...) nebo jednofázovým (označení PVm...) elektromotorem.

Čerpadla typových řad PV jsou vhodná pro své technické parametry do vodovodních tlakových (automatické domácí vodárny) a chladících řadů, pro závlahu apod.

Fotogalerie