NGA-PRO

Nerezová odstředivá čerpadla s otevřeným oběžným kolem určená pro čerpání čisté pitné nebo užitkové vody.Tato čerpadla jsou vhodná i pro průmyslové použití.
Výrobce
Pedrollo
Qmax
350 l/min
Hmax
20 m
Pmax
0,75 kW
Max. teplota média
90 °C
Max. teplota okolí
40 °C
Typ média
čistá voda, zakalená voda
Max. pracovní tlak
6 bar
Hmotnost
12,6 - 12,7 kg

Podrobné informace k jednotlivým typům najdete v našem e-shopu.

Čerpadla PEDROLLO typové řady NGA-PRO jsou jednostupňová monobloková čerpací soustrojí bez samonasávací schopnosti sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je těleso čerpadla se sací a výtlačnou přírubou, otevřené lopatkové oběžné kolo a ucpávková lucerna. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydrauliky jednoduchou mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje žádnou údržbu. Čerpadla jsou dodávána s třífázovým (označení NGA-PRO...) nebo jednofázovým (NGAm-PRO...) elektromotorem.

Čerpadla typové řady NGA-PRO jsou určena pro trvalé čerpání čisté, užitkové a nebo zakalené vody nebo chemicky neagresivních kapalin. Otevřené oběžné kolo umožňuje čerpání kapalin s větším množstvím pevných, ale nevydírajících nečistot.

Čerpadla typové řady NGA-PRO jsou vhodná pro své technické parametry jak pro průmyslové použití, např. ve stavebnictví, tak i pro závlahu zahrad, sadů, pěstitelských ploch a při využívání různých přírodních vodních zdrojů. Dokumenty ke stažení

Fotogalerie