JSW

Zemědělství Potravinářský průmysl Chemický průmysl Rafinerie a ropná pole Farmaceutický průmysl Energetika, jaderná energetika Pitná voda Vodní hospodářství, odpadní vody Dům a zahrada

Samonasávací čerpadla "JET" s vestavěným ejektorem určená pro čerpání čisté pitné nebo užitkové vody z přírodních zdrojů bez mechanických nečistot.
Výrobce
Pedrollo
Qmax
60 – 160 l/min
Hmax
43 – 96 m
Pmax
0,37 – 2,2 kW
Max. sací výška
9 m
Max. teplota média
40 °C
Max. teplota okolí
40 °C
Napájení
230 V, 400 V
Typ média
čistá voda
Max. pracovní tlak
6 – 10 bar
Max. hladina hluku
74 dB
Hmotnost
9,3 kg
Čerpadla PEDROLLO typových řad JSW jsou jednostupňová monobloková čerpací soustrojí se samonasávací schopností s vestavěným ejektorem, sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je těleso čerpadla se sací a výtlačnou přírubou, vestavěný ejektor, radiální odstředivé oběžné kolo a ucpávková lucerna. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje žádnou údržbu. Čerpadla jsou dodávána s třífázovým (označení JSW… ) nebo jednofázovým (označení JSWm…) elektromotorem.

Čerpadla typové řady JSW se liší od řady JCR materiálovým provedením tělesa čerpadla. Čerpadla řady JSW mají těleso litinové, čerpadla řady JCR mají těleso z nerezové oceli.

Čerpadla určená pro nepřetržitý nebo přerušovaný chod. Vhodné pro použití v domácích aplikacích - zvyšování tlaku v objektech, zavlažování zahrad, zdroj tlakové vody v rodinných domech, chatách, zahradách, apod.

Fotogalerie