JCR

Samonasávací čerpadla "JET" s vestavěným ejektorem určená pro čerpání čisté pitné nebo užitkové vody
Výrobce
Pedrollo
Qmax
85 l/min
Hmax
56 m
Pmax
1,1 kW
Max. sací výška
9 m
Max. teplota média
40 °C
Max. teplota okolí
40 °C
Typ média
čistá voda
Max. pracovní tlak
6 bar
Max. hladina hluku
74 dB
Hmotnost
7,1 - 11,5 kg

Podrobné informace k jednotlivým typům najdete v našem e-shopu.

Čerpadla PEDROLLO typové řady JCR jsou jednostupňová monobloková čerpací soustrojí se samonasávací schopností s vestavěným ejektorem, sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je těleso čerpadla se sací a výtlačnou přírubou, vestavěný ejektor, radiální odstředivé oběžné kolo a ucpávková lucerna. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje žádnou údržbu. Čerpadla jsou dodávána s třífázovým (označení JCR… ) nebo jednofázovým (označení JCRm…) elektromotorem.
Čerpadla typové řady JCR se liší od řady JSW materiálovým provedením tělesa čerpadla. Čerpadla řady JSW mají těleso litinové, zatímco čerpadla řady JCR mají těleso z nerezové oceli.

Čerpadla JCR jsou vhodná pro své technické parametry jako čerpadla domácích automatických vodáren pro zahradní domky, chaty, domácnosti, rodinné domky, školky, školy, rekreační objekty nebo pro závlahu apod.Dokumenty ke stažení

Fotogalerie