BC-ST

Zemědělství Potravinářský průmysl Chemický průmysl Rafinerie a ropná pole Farmaceutický průmysl Energetika, jaderná energetika Pitná voda Vodní hospodářství, odpadní vody Dům a zahrada

Jednostupňová ponorná čerpadla určená pro čerpání kalových odpadních nebo užitkových vod z přírodních nebo jiných zdrojů.
Výrobce
Pedrollo
Qmax
750 l/min
Hmax
15 m
Pmax
0,75 - 1,1 kW
Max. teplota média
40 °C
Typ média
odpadní voda
Ponorná kalová čerpadla PEDROLLO typové řady BC-ST jsou ponorná jednostupňová
monobloková čerpací soustrojí sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je spirální těleso čerpadla s uzavřeným dvoukanálovým oběžným kolem. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno dvojitou mechanickou ucpávkou v olejové komoře.
Čerpadla BC-ST jsou dodávána v jednofázovém provedení (označení BCm-ST...) s plovákovým spínačem, nebo v třífázovém provedení (označení BC-ST...) bez plovákového spínače. Čerpadla jsou standardně dodávána s přívodním kabelem o délce 10 m.

Ponorná kalová čerpadla PEDROLLO typové řady BC-ST jsou určena pro čerpání kalových odpadních nebo užitkových vod z přírodních nebo jiných zdrojů. Maximální velikost pevných nečistot je 50 mm. Čerpadla PEDROLLO typové řady BC-ST jsou díky své houževnaté konstrukci určena pro čerpání kalů a tuhého komunálního odpadu ze septiků a kanalizace.

Fotogalerie